|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ще швидша робота
Вентилятор оснащений функцією осциляції, яка дає можливість пристрою автоматично рухатися з боку в бік. Завдяки цій функції повітря буде рівномірно розподілятися в приміщенні. приміщенням.
Коливання вліво / вправо Корпус з високоякісного пластику Регулювання швидкості обертання вентилятора 5 лопатей Ручка для транспортування Відсік для кабелю
Особливості продукту
| Продукт | |
| Виробник | Zelmer |
| Код виробника | ZTF0400 |
| EAN | 5908269345304 |
| Основна інформація | |
| Тип | Настільний |
| Джерело живлення | Мережевий |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна потужність | 50 W |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Функції | |
| Таймер | Немає |
| Регулювання швидкості повітря | 3-ступінчастий |
| Осциляція | Так |
| Регулювання кута нахилу | Так |
| Зволоження повітря | Ні |
| Іонізація | Ні |
| Фізичні дані | |
| Діаметр чаші | 40 см |
| Колір | Чорний |
| Висота | Немає даних |
| Ширина | 40 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.