|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вентилятор Philips CX3050/01 серії 3000

Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Тип | традиційний настільний вентилятор |
| Потужність | 27 W |
| Діаметр пропелера | 22 см |
| Управління | електронне |
| Кількість швидкостей вентилятора | 3 |
| Пульт дистанційного керування | немає |
| Колір | чорний |
| Серія | Серія Philips 3000 |
| Додаткові функції | |
| Додаткові функції | Автоматичне коливання |
| Зовнішні характеристики | |
| Розміри упаковки | 31 х 44 х 32 см |
| Вага з упаковкою | 1 кг |