|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
DJI CP.OS.00000003.01 монопод для камери 1/4», чорний
DJI CP.OS.00000003.01 Наконечник: 1/4», Колір виробу: Чорний. Вага виробу: 199 г, Ширина в складеному вигляді: 49.2 см, Глибина в складеному стані: 48 см
Характеристики товару
| Особливості | |
| Наконечник | 1/4" |
| Конструкція | |
| Колір виробу | Чорний |
| Вага та розміри | |
| Висота (хв) | 48 см |
| Ширина в складеному стані | 49.2 см |
| Глибина в складеному стані | 48 см |
| Вага виробу | 199 g |
| Довжина в складеному вигляді | 75,5 см |
| Висота (макс.) | 49.2 см |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.