|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Особливості продукту
| Основна інформація | |
| Виробник | Fractal Design |
| Код виробника | FDCANODE304BL |
| Дизайн | |
| Тип | Мікро-вежа |
| Бічна панель з вікном | Немає |
| Слоти для карт розширення | 2 |
| Монтаж без інструментів | Ні |
| Конструкція | Пиловий фільтр |
| Блок живлення в комплекті | Ні |
| Стандарт материнської плати | ATX; ITX; mini-ITX |
| Дисплей | Немає |
| Роз'єми на передній панелі | 2x USB 3.0 |
| Колір | Чорний |
| Пиловий фільтр | Так |
| Глибина | 374 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 210 мм |
| Вага | 4.9 кг |
| Модель | Node 304 |
| Популярні | Комп'ютерні корпуси Fractal Design Micro tower |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.